Üyelik Hakkında


Üyelik ve Kullanıcı Koşulları
 
1. Tanımlar:
 
Üye: Kurumsal Firmalar Üye olurken ‘’KURUMSAL ÜYELİK’’ kutucuğunu seçerek üye olmalıdır.
 
Üyelik bilgilerini sisteme girerek işbu sözleşmeyi ve bağlı sözleşmeleri kabul eden ve bunun karşılığında bir kullanıcı adı ve şifresine sahip olan tüzel ve/veya temsilcileri gerçek kişilerdir.
 
Kullanıcı: B2B uygulaması üzerinden tanımlanan tüm etkinliklerden faydalanan kişilerdir. Tüm kullanıcılar aynı zamanda birer üyedir.
 
2. B2B UYGULAMASI
www.ucuzyedekparca.net adresinde yayınlanmakta olan Online Sipariş Sistemi uygulamasıdır.
 
Kullanıcı Adı Üyenin B2B uygulamasına giriş yaparken kendisini tanıtmak amacıyla kullanacağı e-mail adresi ve şifresi ’ dir.
 
B2B uygulamasına giriş yaptığınızda, “Üyelik koşullarını okudum ve kabul ediyorum” kutucuğunu işaretlemekle aşağıdakileri kabul etmiş olacaksınız.
 
3. Satış ve Kullanım Koşulları ve Gizlilik ve Güvenlik Politikası,
 
1) Tüm üyeler ve kullanıcılar işbu üyelik koşullarının ayrılmaz ve tamamlayıcı parçası olan aşağıdaki sözleşmeleri peşinen kabul etmiş sayılır.
 
2) Üyeler / kullanıcılar kendilerinin belirleyeceği bir kullanıcı adı ve şifreye sahip olur, kullanıcı adı üyeye özeldir ve ayni kullanıcı adı iki farklı üyeye / kullanıcıya verilemez.
 
3) Şifre sadece üye / kullanıcı tarafından bilinir. Üye / Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Şifrenin seçimi ve korunması tamamıyla kullanıcının sorumluluğundadır.
Ormer Motorlu Araçlar şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.
 
4) Ormer Motorlu Araçlar, üye / kullanıcı bilgisini kesinlikle üçüncü parti şirketlerle paylaşmaz ve üçüncü parti şirketler adına e-posta gönderimi yapmaz.
 
5) Üye / kullanıcı; kayıt formunda yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu durumlarda bilginin hatalı veya noksan olmasından (şifre unutma gibi) doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu, bu hallerde üyeliğinin ve dolayısıyla da kullanıcılığının sona erebileceğini kabul eder.
 
6) Üye / kullanıcı, Ormer Motorlu Araçlar’ ın dilediği zaman veya sürekli olarak B2B uygulamasını izleyebileceğini kabul eder.
7) Üye / kullanıcı, bu sözleşmenin veya mütemmim sözleşmelerin şartlarına aykırı davrandığı takdirde, Ormer Motorlu Araçlar gerekli müdahalelerde bulunma ve üyeyi / kullanıcıyı servis dışına çıkarma ve üyeliğe / kullanıcılığa son verme hakkına sahiptir.
 
8) Ormer Motorlu Araçlar, herhangi bir zamanda B2B uygulamasının çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir, (periyodik bakim vb. sebepler), servisleri yavaşlatabilir veya tamamen durdurabilir (mücbir sebepler).
Ormer Motorlu Araçlar’ ın B2B uygulamasını geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı üyelerine / kullanıcılarına veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.
 
9) Ormer Motorlu Araçlar servislerin zamanında, güvenli ve hatasız olarak sunulacağını, site kullanımından elde edilen sonuçların doru ve güvenilir olduğunu, servis kalitesinin beklentilere cevap vereceğini taahhüt etmez.
 
10) Ormer Motorlu Araçlar, ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulamasında değişiklikler yapabileceği gibi mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir.
 
11) Ormer Motorlu Araçlar site üzerinde ki koşullar, sözleşmeler ve politikalarda herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ana sayfadan bu değişiklikleri takip etmek üyenin / kullanıcının sorumluluğundadır.


Bu kategoride ürün bulunamadı.